Forum dyskusyjne

RE: Nieudane relacje partnerskie

Autor: 124she   Data: 2024-01-18, 23:25:11               

"To jest sprawa podejścia do sytuacji i sprawa akceptacji.
Pewne rzeczy trzeba od siebie chcieć zrobić albo nie chcieć.
Jeżeli ktoś nie chcę płakać... załamywać się, że: miał nieudane z kimś relacje, że z nikim nie jest i inaczej się do tego nastawi, to nie będzie miał z tym problemu.
A jeżeli ktoś chcę płakać... narzekać... , no to tak będzie miał.
Ludzie mają różne myślenie.
Jeżeli nie ma się w czymś szczęścia i los nie chcę dobrze, to jest się też bezsilnym i tylko pozostaję się z tym pogodzić i żyć dalej.
U mnie tak jest i żyję dalej, chociaż jest smutne to, że los nie chciał dla mnie dobrze w stworzeniu jakiejś, fajnej relacji z drugą osobą.
Ale co ja, zwykły, śmiertelny człowiek mogę na to poradzić?"


Fajne masz podejście, że chociaż jest to smutne, że się jest samemu to nie trzeba się poddawać i spróbować zaakceptować tą sytuację, że póki co tak jest jak jest. A zawsze się to może jeszcze zmienić.

U mnie to bycie samemu jest dla mnie straszne ze względu na historię mojego życia i to, że jedno z drugim jest powiązane. Gdybym miała normalne życie i byłby sama to dałabym to rade zaakceptować. Nawet myślę, ze mogłabym zaakceptować te wszystkie trudności moim życiu. Ale połączenie jednego i drugiego to wiem, że no niestety nie dam rady i nawet nie mam od siebie takich oczekiwań...


Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku