Forum dyskusyjne

Brak chęci spędzania czasu razem w związku

Autor: Mila123   Data: 2023-10-30, 12:08:11               

Cześć wszystkim. Chciałabym zasięgnąć Waszej opini czy to ze mną jest coś nie tak, czy faktycznie mamy problem i ewentualnie jak go rozwiązać.

Od 5 lat jestem z związku, od 4 mieszkamy razem i planujemy ślub za niecałe 2 lata. Od kilku miesięcy zauważyłam, że mój partner zdecydowanie się ode mnie odsunął. Czas po pracy, który do niedawna spędzał ze mną teraz poświęca na granie na komputerze ze znajomymi lub po prostu siedzi sam w drugim pokoju. To nie tak, że ja nie potrafię sobie znaleźć zajęcia. Po pracy ogarniam dom i bardzo dużo czasu poświęcam na swoje hobby, którym jest czytanie. Ale wieczorem chciałabym z Nim posiedzieć, a on prosto z pracy idzie do komputera. Niejednokrotnie obiecuje, że dziś tylko godzina a potem po 3-4 godzinach przychodzi do łóżka, kiedy ja iuz dawno śpię. Często przychodzę po Niego żeby już się kładł, ale jestem ignorowana. Wiem że każdy potrzebuje czasu dla siebie i staram się być wyrozumiała ale z ciekawości zaczęłam sobie to notować i w ostatnim miesiącu spędziliśmy razem zaledwie jeden wieczór i kilka godzin w pojedyncze dni. Jest mi bardzo przykro bo jestem osobą, która bardzo potrzebuje bliskości. Rozmowy nie przynoszą skutku, bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy i najczęściej kończy się wspólnym obejrzeniem odcinka serialu i partner wraca do grania, bo koledzy po Niego dzwonią. Kiedy ma gorszy dzień olewa mnie totalnie, a potem śmieje się z kolegami grając z nimi.
Czy ja jestem przewrażliwiona? Zależy mi na Nim, ale mam wrażenie że to jednostronne. Jeżeli ja nie powiem, że go kocham to sam od siebie nie mówił mi tego już kilka tygodni. Jednocześnie uważa, że wszystko jest w porządku i nie widzi problemu.
Jak do Niego dotrzeć skoro rozmowy nie przynoszą skutku?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku