Forum dyskusyjne

Jak i czy w ogóle warto zagadać znajom± z pracy?

Autor: DavideckWroc   Data: 2022-09-02, 21:00:08               

Jest w mojej pracy taka fajna, delikatna dziewczynka w wieku (na oko) 21-25 lat. Zauważyłem, że często obcina mnie wzrokiem, czasem wręcz puszcza u¶mieszki. Odzywa się do mnie rzadko, ale jak już, to zawsze z takim przymilnym, serdecznym tonem.
Wła¶nie. Tylko parę razy wymienili¶my jakie¶ zdania i zawsze ona to inicjowała. Ja jako¶ nie mam pomysłu, na temat do rozmowy z ni±. Powiem tak: podoba mi się i chyba próbuje zwrócić na mnie swoj± uwagę, ale ja nie mam kompletnie pomysłu na to, o czym miałbym z ni± rozmawiać. Z natury jestem do¶ć nie¶miały do kobiet. Ostatnio na stołówce u¶miechała się do mnie (widziałem to k±tem oka) i cicho powtarzała moje imię. Ale ja to zignorowałem, bo nie wiedziałem, jak odpowiedzieć.
I po tym fakcie, może się mylę, ale patrzyła się na mnie ze zdziwieniem. Tak się zastanawiam, czy warto się do niej odzywać. A je¶li tak, co mówić, skoro nie mam pomysłu?
Na koniec dodam, że aktualnie mam 37 lat i zero do¶wiadczeń z kobietami. Nigdy nie miałem dziewczyny, nie chodziłem na randki, ani się nie bawiłem w podrywy. A wydaje mi się, że ona jest dobrym materiałem, żeby się ustatkować. Ma w sobie dużo takiego ciepła, czuło¶ci i bardzo ładne, duże niebieskie oczy.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż tre¶ć wszystkich wpisów w w±tku