Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Co myśleć o jego zachowaniu? Odpuścić go sobie?

  Autor: Nikaa1212   Data: 2022-07-09, 16:30:18               Odpowiedz

  Poznałam na portalu randkowym faceta.Dwa lata starszy odemnie.Pierwsze dni pisało nam się w miarę ok rozmowa się kleiła. Dużo o sobie powiedział pisaliśmy całe dnie. Ale chyba w 2 dzień pisania zaczął gadać że jutro do mnie przyjedzie bardzo prosił. Nie zgodziłam się. Powiedział że zaczeka.Coraz częściej zaczyna wysyłać podteksty " seksualne". Np.ze leży w bokserkach chciałby żebym była obok i jakbym się wtedy ubrała itp. 20 razy dziennie pisze że chciałby mnie pocałować i ze co zrobię jak to zrobi na spotkaniu...Pytał czy jestem dziewicą. Dziś pisze że chciałby mnie zobaczyć w legginsach. Ciągle pisze kotek kochanie... I tu mam pytanie czy on myśli tylko o jednym? mam mieszane myśli co do niego. Chce poznać wasze zdanie na ten temat.Szczerze powiem że zaczynam wątpić w jego zamiary że chce zwiazku a tylko zaliczyć. Z góry dzięki za odpowiedzi.  • RE: Co myśleć o jego zachowaniu? Odpuścić go sobie?

   Autor: APatia   Data: 2022-07-09, 16:52:36               Odpowiedz

   Zgadza się. Chce tylko zaliczyć, może nie tylko raz, może kilka razy...ale jednak przede wszystkim zaliczyć. A co z tym teraz zrobisz to twój wybór.   • RE: Co myśleć o jego zachowaniu? Odpuścić go sobie?

    Autor: Aktywny   Data: 2022-07-10, 14:24:54               Odpowiedz

    Ja bym sobie odpuścił takiego gościa.

    Nie brakuje takich gości w sieci, na różnych portalach, którzy mają na myśli tylko seks i przyjemność.
    Ale i są też takie kobiety.

    Jak się nawiązuje znajomości i kontakty na portalach randkowych, to zawsze trzeba na to uważać, bo nigdy nie wiadomo kto tam siedzi...
    Kontakty takie mają jakieś ryzyko.
    I dużo kobiet się boi, które mają profil na portalach randkowych i nawet jak piszą z facetami wiadomości, to nie chcą od razu, za szybko spotkania, a czasami nie chcą w ogóle spotkania, ani realnej znajomości.
    Kończy sie to tylko na samym kontakcie i na pisaniu.
    I coraz trudniej poznać kogoś, dobrze, fajnie poprzez Internet w tych czasach.

    A wiem to po sobie.

    Ja korzystałem z różnych serwisów randkowych w sieci.