Forum dyskusyjne

RE: Mowa ciała - czy to flirt?

Autor: mimbla1   Data: 2022-05-22, 13:45:25               

Jak dla mnie tematem nie jest to, jak jest z przekraczaniem granicy bliskości w kontekście dotyku itp tak ogólnie, tylko w konkretnej opisanej sytuacji.
Jedni wolą trzymać (tak ogólnie) dystans, inni go nie potrzebują, norma jest tu bardzo szeroka. Kwestia powiązania z aspektem seksualnym też się nie do końca daje uporządkować w punktach czyli - różnie jest.
To co nam Autor opisuje to temat zmiany, którą zaobserwował i której odczytanie sprawia mu kłopot czyli po ludzku i zwyczajnie rzecz ujmując nie bardzo wie, co jest grane.

Jeśli bowiem ktoś (opisana dziewczyna na przykład)trzyma spory dystans do ludzi (mam na myśli dotykanie i inne takie gesty), potem z jedną osobą odbywa jakąś ważną rozmowę i po tej rozmowie dystans nagle w odniesieniu do tej jednej osoby ulega radykalnemu zmniejszeniu to trudno nie zauważyć takiej zmiany.

Tak statystycznie to się skłaniam ku interpretacji APatii, że dziewczyna czyni Ci jednoznaczne awanse (flirt albo i coś więcej, bardzo niewygodna sytuacja dla Ciebie) i bardzo prawdopodobne, że widzi w Tobie potencjalnego następnego partnera. To tak statystycznie. Całkiem z zewnątrz wygląda to na tworzący się "trójkąt" .Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku