Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • RE: Jestem bardzo wymagający w relacjach?

  Autor: APatia   Data: 2021-01-17, 21:50:16               Odpowiedz

  Mój kolega żeby zwrócić na siebie uwagę robi różne rzeczy... Jednak gdy go ignoruję zaczyna zwracać na siebie uwagę dyskredytując inne osoby. Np. przypomina koledze jakie to popełnił ostatnio błędy.
  Albo stwierdza, że kilka minut wcześniej patrzyłam na niego jakbym go chciała zabić a teraz jestem wesoła i uśmiechnięta i że on tego nie ogarnia.
  Jak to usłyszałam to poczułam się pod obserwacją. Ja np.nie zwracam uwagi na to czy on na mnie patrzy...czy w ogóle ktoś na mnie patrzy. A już na pewno nie na to jak ;p trochę to chore.

 • RE: Jestem bardzo wymagający w relacjach?

  Autor: Tuluzka   Data: 2021-01-17, 20:29:56               Odpowiedz

  Adam12
  "zazwyczaj na siłę staram się to powiedzieć, mimo że sytuacja już zbiega na inny troche tor. Jakby się programuje i nastawaiam że tak ma być i koniec. Domagam się uwagi, ale takiej która mi się podoba, i w niej potrafię b potrafię po prostu olewać ludzi albo uważać że to oni powinni się odezwać jak im zależy na kontakcie ze mną. Jakby nie mam takiego luzu społecznego, lubię jak ktoś mi trochę potruje dupe albo sam sie zaangazuje, bo wtedy czuję sie wazny dla kogoś. A tak czuję się niepotrzebny. i że muszę bardzo się starać o czyjąś reakcję, przez co zapewne wychodzę na dziwaka albo desperata, staram się być zabawny na siłę.Bardzo mi pomagają takie wpisy na forum, mam nadzieję, że ktoś na to odpowie jakoś. I nie potraktuje mnie z góry jak dziecka czy coś. Chociaż z drugiej storny, kto by takie wpisy traktował na powaznie "

  Toż to wypisz, wymaluj Fatumcia nasza ;))))

  "Osobiście lubię dziwaków.-:)"

  No wlaśnie i nic dziwnego ;)))
  A tak na marginesie można lubić nieosobiście(?), a mówić bez potrzeby kwieciście ;)))

  Niska samoocena łatana na siłę sztuczną pewnością siebie ,połączona z wywyższaniem się, to wg mnie objawy narcyzmu, wymagające leczenia ,bo z biegiem lat może być tylko gorzej :(((

 • RE: Jestem bardzo wymagający w relacjach?

  Autor: APatia   Data: 2021-01-14, 19:38:53               Odpowiedz

  Hmm...jeżeli Adam1212 to Adam, to nie jest moim kolegą z pracy ;p
  Poza tym mój kolega uważa, że wszystko z nim ok i nie ma problemów psychologicznych...ani żadnych innych. Jest po prostu chodzącym mistrzem zaje*istości. W jego mniemaniu ;p

 • RE: Jestem bardzo wymagający w relacjach?

  Autor: fatum   Data: 2021-01-14, 19:09:29               Odpowiedz

  Patii może to jest ten Twój kolega?
  Zapytaj swojego Kolegę,czy zna Forum psychologiczne?
  -:)
  Jak powie,że tak to super.
  Jak powie,że nie to powiesz mu,że na Forum psychologicznym jest jego klon.
  I podasz/napiszesz gotowca dla Autora tego wątku.
  Wszyscy coś zyskacie od siebie wzajemnie.
  Tak to wygląda.
  Pozdrawiam.

 • RE: Jestem bardzo wymagający w relacjach?

  Autor: APatia   Data: 2021-01-14, 18:58:58               Odpowiedz

  "A tak czuję się niepotrzebny. i że muszę bardzo się starać o czyjąś reakcję, przez co zapewne wychodzę na dziwaka albo desperata, staram się być zabawny na siłę."

  Mam w pracy kolegę, który zachowuje się tak samo.

 • RE: Jestem bardzo wymagający w relacjach?

  Autor: fatum   Data: 2021-01-14, 10:29:14               Odpowiedz

  Moim zdaniem Twój wpis jest ciekawy.Osobiście lubię ciekawych ludzi,którzy piszą ciekawe posty.Twoje właściwe zaznaczenie,że nie chcesz być traktowany z góry lub jako "dziecko" też jest istotną wskazówką dla potencjalnego Twojego Rozmówcy.Potrzeby człowieka są przeróżne i to nie podlega dyskusji.Osobiście lubię dziwaków.-:)Wnoszą do świata społecznego moim zdaniem więcej niż mniej.Pozdrawiam i witam Ciebie serdecznie.Życzę Ci też fajnych Rozmówców,bo o kontakt z takimi ludźmi łatwo nie jest,ale jest możliwy.Witaj!

 • Jestem bardzo wymagający w relacjach?

  Autor: Adam1212   Data: 2021-01-14, 02:20:59               Odpowiedz

  Hej,
  nie sądziłem że znowu tu coś napiszę, zauważyłem że jestem bardzo wymagający w relacjach. Chorobliwie, tak że nie daję luzu drugiej osobie i sam "nie biore na luz". Mam jakąś wizję relacji z daną osobą, już do przodu wymyślam co danej osobie powiem, mam ustalony mnie więcej harmonogram, co i jak powiem. I zazwyczaj na siłę staram się to powiedzieć, mimo że sytuacja już zbiega na inny troche tor. Jakby się programuje i nastawaiam że tak ma być i koniec. Domagam się uwagi, ale takiej która mi się podoba, i w niej potrafię b potrafię po prostu olewać ludzi albo uważać że to oni powinni się odezwać jak im zależy na kontakcie ze mną. Jakby nie mam takiego luzu społecznego, lubię jak ktoś mi trochę potruje dupe albo sam sie zaangazuje, bo wtedy czuję sie wazny dla kogoś. A tak czuję się niepotrzebny. i że muszę bardzo się starać o czyjąś reakcję, przez co zapewne wychodzę na dziwaka albo desperata, staram się być zabawny na siłę.
  Bardzo mi pomagają takie wpisy na forum, mam nadzieję, że ktoś na to odpowie jakoś. I nie potraktuje mnie z góry jak dziecka czy coś. Chociaż z drugiej storny, kto by takie wpisy traktował na powaznie