Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Czy mozna sprawdzic skad dzwonil ten nr.?

  Autor: Tomkk   Data: 2020-11-25, 21:29:25               Odpowiedz

  Prosta sprawa. Zadzwonilem gdzies do izby przyjec zeby uzyskac porade a tam lekarz mi przez telefon mowi ze jestem pijany i dzwoni po policje... Wiem ze glupie pytanie ale czy moga sprawdzic gdzie mieszkam jak mam nr. na abonament? Idota nie wie ze jest wieczor i chce mi sie juz spac a na tych psychotropach czlowiek mowi jak nacpany... Pewnie pajac chcial mnie splawic ale wole sie upewnic czy nie zapuka do mnie policja bo czlowiek chce uzyskac porade a tu buc takie teksty rzuca...  • RE: Czy mozna sprawdzic skad dzwonil ten nr.?

   Autor: Chimena   Data: 2021-01-01, 14:39:53               Odpowiedz

   Witaj,

   oczywiście, że policja może namierzyć, skąd był wykonywany telefon, adres zamieszkania, i takie tam.

   Kiedy do mojej szkoły ktoś dla żartu zadzwonił, że została podłożona bomba i nastąpiła jej ewakuacja, po 5 godzinach policja wiedziała skąd i kto dzwonił.

   Pocieszę Cię - skoro do tej pory piszesz na forum i nikt do Ciebie nie zapukał to na 99% nie zapuka. Lekarz tak Ci powiedział, żeby Cię nastraszyć.

   " Idota nie wie ze jest wieczor i chce mi sie juz spac a na tych psychotropach czlowiek mowi jak nacpany."

   Nie wie, bo nie ma obowiązku wiedzieć i to wcale nie znaczy, że jest idiotą, czy pajacem. Miałeś pełnie bełkotliwy/niezrozumiały/chaotyczny sposób mówienia, więc uznał, że możesz być pod wpływem alkoholu. Ludzie nie są Duchami Świętymi, żeby wszystko wiedzieć w momencie podniesienia słuchawki. Ale nie sądzę, żeby podjął jakieś kroki prawne - pewnie takich telefonów mają kilka w ciągu doby, gdyby mieli za każdym razem zawiadamiać policję, a policja namierzać te osoby, to nic innego by nie robiła. Nie, nie sądzę, aby ta sprawa znalazła swój finał gdzieś na policji. Na Twoim miejscu spałabym spokojnie. Pozdrawiam w 2021 r.