Forum dyskusyjne

Kogo puścić?

Autor: sienkie84   Data: 2020-09-26, 11:48:22               

Dzień dobry
Mam 36 lat, jestem gejem. Po skończeniu liceum wyjechałem do Norwegiii siedziałem tam do 2017 roku, po powrocie do Polski w moim życiu nastała pustka, znajomi których kiedyś znalem dawno poszli w swoje strony rodziny, dzieci itp. Udało mi się w 2017 reaktywować znajomości z dwiema koleżankami i dwójką kumpli, jako że też mają mężów/żony/dzieci nie przeszkadzały im spotkania na piwo, wyjazdy jakieś. Pod koniec 2018 roku zacząłem przez internet szukać partnera, koniec 2018 poznałem o rok starszego ode mnie Remigiusza. Zaczęliśmy spoto gadać telefonicznie potem realne spotkania. Nie byłem gotowy na związek on niestety zaraz po spotkaniu stwierdził że pasujemy do siebie i powinniśmy być ze sobą. Ja chciałem go lepiej poznać.
Niestety chłopak zakochał się we mnie do tego stopnia, że kazał mi likwidować moje znajomości ze znajomymi, ja upierałem się że nie i często kłócilismy się o to jeszcze zanim byliśmy w związku, mimo dużo czasu spędzanego razem on nie pozwalał mi mieć znajomych z resztą On sam nie ma, a każde moje wyjście z nimi na piwo (koleżanki i koledzy) próbował sugerować mi że spotykam się z nimi na sex a nie na piwo. Mimo, że chciał mnie ograniczać w kontaktach ze znajomymi rodziną ja byłem zakochany w nim po same uszy. Niestety mimo że go kochałem, teraz lubię i nadal widujemy się, ja nie czuję już nic do niego a on mnie bardzo kocha, Ja chcę mieć wolną ękę mozliwość spotkania się ze starymi znajomymi czego on nie akceptuje. Próbowałem go już na zawsze porzucić nawet jako przyjaciela, ale jest jakiś sentyment do niego. Od pewnego czasu zaczął robić mi na złość i gada do moich znajomych coś na mnie po to by mnie zostawili, bo wie że ja chcę się z nimi przyjaźnić a jemu to przeszadza.
Przez to coraz bardziej wpadam w nerwy, smutek, wiem że tracę i jego i znajomych ale ciężko mi puścić którąkolwiek stronę bo czuje nadal do niego sympatię lubię go, choć go nie kocham, a kumpli znam o wiele dłużej i też już widzę że tracę również ich.
Nie wiem w ogóle już co robić, bo wiem że jak puszczę znajomych to z nim będę cały czas się kłócił czego mam dość czasem a znów rzucając jego wiem że będę długo się męczył psychicznie.
Co mam robić?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku