Forum dyskusyjne

Problemy w związku

Autor: TomaszB   Data: 2020-04-27, 01:08:00               

Witam, chciałbym zasięgnąć porady jak inni na to patrzą.. podam przykłady z życia mojego i mojej partnerki które mają wpływ na relację. Moja partnerka mówi, że jestem jakiś nienormalny zwracając na nie uwagę. 

Tak na szybko z dnia bieżącego.

-wystawiła śmieci z kosza i położyła pod drzwi od mieszkania które leżały dwa dni. Jak powiedziałem żeby te śmieci wyrzuciła to stwierdziła, że niby to nie jest problem i się czepiam bo zwracam jej uwage( wcześniej wystawiała śmieci na balkon i też tam leżały).Oczywiście jak tak robi to sam wiele razy wyrzucam, ale chce żeby ona sama jak coś robi to zrobiła to do końca.

-wraca do domu, na wejściu do mieszkania jest duża szafa ale ona wszystko co może zostawi gdzie tylko się da i tak mogłoby to leżeć i wisieć kilka dni.

-wstaje dość późno około 11 i nie można z nią dnia zaplanować bo zanim się ruszy to jest telefon w którym siedzi prawie całe dnie, nie widząc co się dzieje w koło lub co się do niej mówi.

To może są proste rzeczy, ale notorycznie powtarzane o które ja jej zwracam uwagę i wtedy słyszę, że się czepiam, że ona robi wszystko dobrze i u innych to jest normalne. 

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku