Forum dyskusyjne

RE: Zauroczenie w youtuberze

Autor: sysRq2   Data: 2020-03-06, 17:41:08               

APatia. Dla mnie istnienie wyjątków od reguły jest rzeczą oczywistą i ich istnienie nie podlega dyskusji. Nie czuje potrzeby zwracania na to uwagi przy każdym moim stwierdzeniu.

Przeszkadza mi.
- Jest to obrzydliwe a ja jako esteta mam prawo czuć odrazę do takich widoków i być im przeciwny.
- Zagrożenie epidemiologiczne.
- Niszczenie źródła wody pitnej dla mieszkańców oraz niszczenie przyrody, fauny i flory wraz z wszystkimi jej mieszkańcami.
- Blokowanie żeglugi przez stery śmieci zalegające w wodzie.

Tolerancja kiedyś mogła uchodzić za ceche szlachetną, ale dzisiaj jest elementem walki ideologicznej i jest wykorzystywana do zmieniania całych społeczeństw w chory organizm pozbawiony moralności. Jak pokazują liczne obserwacje, bardzo uległe pod tym względem są właśnie kobiety w szczególności młode. Biały, heteroseksualny mężczyzna który nie godzi się na pewne rodzące się patologiczne zjawiska bo jest roztropniejszy i dalekowzroczny taki to jest uważany za archetyp złego zawistnika, który jest wyzbyty z podstawowej miłości i szacunku do drugiego człowieka.

APatia. To naiwne kobiety przyjmowały imigrantów z otwartymi ramionami, którzy je później gwałcili i mordowali. Dzisiejsza kobieta można by powiedzieć zatraciła bardzo mocno instynkty, w tym ten najważniejszy - przetrwania. Na euroweek też dzieją się jaja, a małolatki od ksenofobów wyzywają gdy faceci im mówią prawdę jak to jest. Żony i matki marzą o Turkach, śniady książę na białym koniu we snach, a później znajdują poćwiartowane zwłoki w walizce. Podobnie jest na polskim podwórku, gdy otoczenie mówi kobiecie, że to zły wybór a ona się czaruje, że tylko jeden raz ją uderzył. No i kobiety, które powinny stać na straży bezpieczeństwa dzieci stają się największym orędowniczkami pedofilskich ciągotów seksedukatorów, którzy weszli do szkół a wszystko w imię miłości i poszanowania swojej wzajemnej odmienności i godności. Żaden szanujący się chłop nie zaakceptuje takiego czegoś, a jest sporo kobiet które to akceptują jakby od nich samych wyszło "oj tam oj tam" powiedzą, nie przesadzaj Stefan, to wcale nie musi być takie złe jak mówisz.

Faceci który o takich rzeczach głośno mówią są uważani przez ten element społeczny za złego człowieka - hejtera, a gdyby były kumate to by wiedziały że to dla ich dobra i dla dobra przyszłych pokoleń. (-:

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku