Forum dyskusyjne

RE: Czy ja dobrze robię? Pomocy.

Autor: APatia   Data: 2020-02-16, 21:22:59               

Weź go na kozetkę i pogadaj. Powiedz mu że ma milczeć dopóki nie skończysz. I powiedz, że tego typu jego zachowania sprawiają ci przykrość i że nie będziesz tego tolerować. Jeżeli cię kocha to nie powinien cieszyć się twoim nieszczęściem, powinien uszanować twoje emocje. Ty nie miziasz innych facetów i nie wykazujesz nimi niezdrowego zainteresowania. A jeśli nie potrafi tego uszanować, to niestety ale będziecie wakacje i imprezy spędzać osobno.

Powiem ci tylko, że pod koniec mojego pierwszego związku, mój facet też mi robił takie jazdy. Na weselu u znajomych był niezdrowo zaabsorbowany dziewczyną swojego kolegi, do tego stopnia, że np.podawał jej półmiski z jedzeniem a mnie traktował jak powietrze. Polewał jej wódkę, a mnie ignorował. Było to widoczne do tego stopnia, że jego dwóch najlepszych kumpli którzy siedzieli naprzeciwko nas zaczęli znacząco na mnie patrzeć i to oni byli dla mnie milsi i bardziej obecni niż mój facet.
Po imprezie okazało się, że to wszystko była moja wina, bo nie chciałam z nim rozmawiać.
Nie chciałam, ale przez tą całą sytuację ;p Potem mu wytłumaczyłam, że pół wieczoru słuchałam jaka to koleżanka jest cudowna, bo jeździ wyczynowo na rowerze i lata na lotniach i... uwaga to było najlepsze - ja też powinnam uprawiać jakieś sporty.
Myślałam, że ze śmiechu padnę. Oczywiście w tamtym czasie dużo biegałam i jeździłam na rowerze - nie wyczynowo, może o to chodziło ;p

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku