Forum dyskusyjne

Wypełnia mnie złość.

Autor: emilia19   Data: 2020-02-14, 20:42:27               

Witam wszystkich.
Trafiłam tutaj bo chcę zapytać o doświadczenia osób które zakończyły związki niekoniecznie w pozytywny sposób. Rozstałam się z chłopakiem 2 tygodnie temu i czuję ogromną, ogromną złość. Rozstaliśmy się źle, nagle. On nie chciał rozmawiać. Dowiedziałam się, że świadomie wybrał zachowanie, o którym wiedział że mi się nie spodoba, zataił to, i wypierał się kłamstwa, aż dałam do zrozumienia że wiem, że kłamie. Odwróciłam się na pięcie i poszłam, nie mogłam się w tym momencie zdobyć na nic więcej, tak mnie oślepiła złość na niego - za zdradę, emocjonalną, być może fizyczną, upokorzenie wmawianiem mi kłamstw.
Kilka dni później przyszedł zabrać rzeczy. Nadal nie był rozmowny, ja kipiałam złością. Później napisałam mu, że mam nadzieję że dobrze się bawił tamtej nocy i kilka słów prawdy o nim. Odpisał mi, że przeprasza, nie przyznał mi gdzie był bo się wstydził, zaprzeczył aby zrobił coś złego i stwierdził, że znajdę sobie kogoś lepszego. Od tamtej pory nie mamy kontaktu.
Ja nie chcę chyba z nim już być. Piszę "chyba", bo mam wielki chaos w głowie, pewnie że resztka uczucia została, ale za bardzo mnie skrzywdził. Zostałam ja - i od rozstania dzień w dzień dosłownie dusze się złością. Płaczę ze złości. Nie śpię, bo serce mi wali jak młot i krew uderza do głowy. Planowałam co mu wyrzucę kiedy spotkamy się wymienić resztą rzeczy. Uważam, że to on powinien wziąć na siebie moja złość, bo on jest winny, i chętnie potkałabym się z nim tylko po to by mu wygarnąć. Może to dałoby mi ulgę, bo 2 tygodnie nie śpię inaczej jak na tabletkach albo po dużej dawce alkoholu.
Czy rozstaliście się kiedyś w złości? Ile trwał wasz powrót do normy, co wam pomogło? Dodam, że nie rozmawiałam z nikim o tej sytuacji, moje otoczenie widzi że jest ze mną źle, ale ja wstydzę się przyznać, że chłopak prawdopodobnie mnie zdradził, jak uważam na różne sposoby. Wizyty u psychologa odległe.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku