Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • "Odkochać Się"

  Autor: mnichu   Data: 2020-02-02, 23:02:44               Odpowiedz

  Macie jakiś sposób na "odkochanie się"? Ciężki przypadek - jestem zadurzony kilkanaście lat i nic za bardzo nie mogę zrobić z tym faktem. Próbowałem różnych sposobów, od prób nawiązywania relacji z innymi(nie wychodziło) po używki.  • RE: mnichu lub mnich666

   Autor: fatum   Data: 2020-02-03, 11:11:44               Odpowiedz


   ""Wszystko co robimy, czego się podejmujemy, każda myśl i każdy talent w nas złożony są jak cegły - tylko od nas zależy czy użyjemy ich do budowania murów, które odgrodzą nas od ludzi i od miłości, czy użyjemy ich do budowania mostów, które pozwolą czasami przejść do drugiego człowieka, przekroczyć trudną i rwącą rzekę, które pozwolą innym przychodzić do nas...""

   P.S. czy Twój poprzedni nick to: mnich666? Jeśli tak poczytaj tam swoje wypowiedzi i wyciągnij wnioski,bo tego w tamtym wątku nie uczyniłeś niestety.Pozdrawiam.  • RE:

   Autor: Cuddy1984   Data: 2020-02-03, 15:44:56               Odpowiedz

   Mam to samo... Nic nie pomaga. Tylko chyba uświadomienie sobie, że czas ucieka i można sobie życie ułożyć z kimś innym. Może to nie będzie to samo, może nie będzie tak intensywnie i idealnie (jak w naszych marzeniach), ale może jeszcze jest dla nas - zakochanych - nadzieja?

   Nie wiem, jak wyglądała Twoja sytuacja i relacja z Tą osobą i czy próbowałeś konfrontacji z marzeniami (spotkanie, próba zbliżenia się, wyznanie itp.), ja doszłam do wniosku, że tylko to mnie może uleczyć, zdecydowane "tak" lub "nie". A potem pozostaje pogodzić się z porażką (lub nie) i żyć dalej.   • RE:

    Autor: mnichu   Data: 2020-02-03, 18:11:47               Odpowiedz

    Była jakaś chemia w powietrzu nawet ale że byłem pogubiony wtedy to nie działałem by nie ranić. Żałuje że od razu nie wziąłem się w garść. Teraz nie mamy w ogóle kontaktu.    • RE: używki i mnichu

     Autor: fatum   Data: 2020-02-04, 10:41:46               Odpowiedz

     A z używkami masz kontakt?Codzienny?Zatem nie jesteś taki sam.     • RE: używki i mnichu

      Autor: fatum   Data: 2020-02-04, 10:59:38               Odpowiedz

      ""Neurony lustrzane przynoszą nam wiele korzyści. Dzięki nim zarażamy się czyimś śmiechem, możemy nauczyć się figur w tańcu. Poza tym szybko lgniemy do osób, które są witalne i radosne. Za sprawą neuronów lustrzanych pozytywne emocje w jakiś sposób przechodzą na nas, potrafimy się nimi zarazić i "naładować akumulatory"."" P.S. przez używki masz już mało neuronów lustrzanych i życie spędzisz na ulicy,sam będziesz,zupełnie sam.