Forum dyskusyjne

RE: Usuwanie konta

Autor: Adamos325   Data: 2020-01-23, 13:21:24               

Miłość? - masz rację, powinna być zawsze, u doskonałych ludzi ;) - ale jak mnie bliźni za bardzo podburzą lub zmęczą - to mam dość tej miłości i trochę o niej zapominam, więc taki doskonały chyba jeszcze nie jestem ;) Może tylko Jezus był?

Fatum, ja Cię nie opuszczę... - ale nie myśl że będziesz miała ze mną tak łatwo - będę Cię Kochał, bezinteresownie, ale musisz/powinnaś też się starać :))) Inaczej miłość może odpłynąć - białym żaglem w siną dał... ;) Jedyna nadzieja jeszcze - jak odpocznie, to powróci :)

Sami Fatum nie możemy tylko być i adorować siebie - bo... komu będziemy pomagać i kto będzie łechał nasze ego?? :)) Mężczyzna myśli profilaktycznie i długodystansowo - Ciebie, uczuciową kobietę rozumiem ;)

Przesadzasz trochę Fatum - życie nie składa się z krzyża, krzyż może tylko temu towarzyszyć - tylko z odkryć, ciekawości i zachwytów. I ja Cię taką drogą poprowadzę - masz moje słowo... ;)

Niedola? - może być z jednym - z drugim zobaczymy już błękit... - choć też masz rację, ludzie są trochę do siebie podobni. Tylko wyjątkowe wypadki - wymykają się regułę. Tacy jak my :)


Kadzenie Lubię - tylko nie za często... Bo... będę musiał nieść krzyż, lub gdzie indziej poszukam błękitu... :)

Refleksje - życie to taka trochę huśtawka uczuć, pełniejszych i płytszych - tylko pełna miłość jest stała, czysta miłość. Ale żeby taką miłością żyć - najpierw trzeba ją poznać/znać

A teraz odpływam z Jurkiem Owsiakiem w podróż dookoła świata... :) Ahoj przygodo!! Trzymaj się, Moja Miłości. Duży, słodki Całus na do widzenia :*:* Jak zatęsknisz - dzwoń... - znów Cię trochę powożę na swoim osiołku, wielbłądzie lub koniu... - i przypomnę piękne wrażenia miłości, czystej oraz w innych kolorach... :)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku