Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Przemoc wobec mężczyzn.

  Autor: Jaspero   Data: 2020-01-04, 11:47:41               Odpowiedz

  https://parenting.pl/gdy-kobieta-bije-mezczyzne?fbclid=IwAR11Onk8kdtljO5HdZh0sW0WmLPdC583XP3YW-HetqqYc0gU1WN_ImfMiXY  • RE: Przemoc wobec mężczyzn.

   Autor: znajoma   Data: 2020-01-04, 12:05:20               Odpowiedz

   No i co, w związku z powyższym? Temat stary, jak Świat.   • RE: Przemoc wobec mężczyzn.

    Autor: APatia   Data: 2020-01-04, 13:27:28               Odpowiedz

    znajoma
    Też nie wiem jaki był cel tego wpisu...
    Może Jaspero próbuje zasugerować, że dotknął go taki problem z dziewczyną ;-)    • RE: Przemoc wobec mężczyzn.

     Autor: Jaspero   Data: 2020-01-05, 12:36:30               Odpowiedz

     Cel mojego wpisu? Przemoc wobec mężczyzn istnieje i ma się dobrze, ale niestety w przestrzeni medialnej i publicznej większe zainteresowanie wzbudza przemoc mężczyzn wobec kobiet. Mężczyznom jest wstyd się przyznać,że są ofiarami takich zachowań. Wątek jest dla tych, którzy mają z tym problem i chcieliby o tym napisać.     • RE: Przemoc wobec mężczyzn.

      Autor: fatum   Data: 2020-01-05, 13:12:07               Odpowiedz

      Jaspero,czyli chcesz pomagać.To super.Czy także będziesz opowiadał o sobie,czyli o błędach,które popełniłeś?P.S. o!,to jestem przekonana,że zaczną się pojawiać tutaj mężczyźni źle traktowani przez Kobiety,a my zaś Kobiety dobrze traktowane przez mężczyzn czasem wtrącimy jakieś słówko.-:)Już nie mogę się doczekać tego,pierwszego poszkodowanego mężczyzny.Nowy Rok 2020 niech zatem bedzie Rokiem pod kątem zainteresowania się "przestrzeni medialnej i publicznej" istniejącą przemocą wobec Mężczyzn.Pozdrawiam.     • Przemoc wobec mężczyzn, toksyczna relacja.

      Autor: Jaspero   Data: 2020-01-13, 09:11:15               Odpowiedz

      http://kobietytomy.pl/toksyczna-zona-o-kobiecie-ktora-znalazla-sobie-jelenia/?fbclid=IwAR17JuFLWdnqlqqvh-I01_B5qLM7VWnzLK96FNVn_mV_fQ1kYMLMjQyV4bQ     • RE: Przemoc wobec mężczyzn, toksyczna relacja.

      Autor: fatum   Data: 2020-01-13, 11:03:09               Odpowiedz

      A to Black tak min.pisze. "Wiele matek dałoby sobie ręce i nogi poodcinać, aby ojciec zainteresował się swoimi dziećmi, tylko i wyłącznie z powodu ich cierpienia i straty. Tylko, to nie są ojcowie, to imitacja mężczyzny, który nie potrafi wziąć odpowiedzialności. Takich jest niestety bardzo wielu, i nie sprowadza się to tylko do "rozwodników", bo wielu jest takich, którzy pomimo poprawnej relacji z matką, nie chcą uczestniczyć w wychowywaniu swoich dzieci." P.S. i to jest prawda i się tak szybko nie zmieni moim zdaniem.Szkoda.     • RE: Przemoc wobec mężczyzn, toksyczna relacja.

      Autor: fatum   Data: 2020-01-13, 11:23:01               Odpowiedz

      P.S. Pan o nicku: Black i piszący swoje komentarze pod tym artykułem jest spoko.Mi pasuje jego spojrzenie na świat.Jego komentarze są wyważone i dlatego dobrze się je czyta.Artykuł daje do myślenia to fakt niezaprzeczalny.Także artykuł jest takim pierwszym krokiem do lepszego rozumienia mężczyzn.Artykuł jest ok.Jaspero dzięki za wieści ze świata o poszkodowanych mężczyznach.Co prawda Ty artykułu nie pisałeś,ale się z Autorką artykułu identyfikujesz.Ktoś mężczyzn bronić powinien,więc Autorka artykułu wypełnia tą lukę.-:)Chwała jej za to.Pozdrawiam.P.S. Jaspero jak masz jeszcze takie rewelacje to wklejaj,wklejaj.Będę się edukowała.Wiedzy mi nigdy nie jest za dużo.Taka jestem nienasycona.Pa Jaspero.Dzięki za aktywność tutaj.  • RE: Przemoc wobec mężczyzn.

   Autor: fatum   Data: 2020-01-04, 14:21:49               Odpowiedz

   Tak to prawda.Sama znam kilku tzw.pantoflarzy.Niestety tak kochają te baby,że chyba dopiero przejrzą na oczy,gdy stracą zdrowie i fizyczne i psychiczne.To skomplikowany problem.Jednak podejrzewam,że Jaspero jest mężczyzną,który w ten sposób chce pomóc gnębionym facetom.Z tego co pamiętam (jego historia z żoną nie była łatwa,ani prosta,ani różowa,bo nastąpił rozwód).Pewnie w takich historiach odnajduje Jaspero cząstkę swojej biografii i po prostu zwyczajnie i po ludzku dzieli się wiedzą.Jednak to są tylko moje domysły.Świetnie by było,gdyby Jaspero sam się wypowiedział w tym konkretnym temacie.P.S. Jaspero zabawowego Ci życzę Nowego Roku 2020.Jesteś tego warty.-:)*^*Serio.I wcale się nie podlizuję.No,może kapeczkę.-:)Miłego dnia.