Forum dyskusyjne

Choleryk

Autor: AndrzejBlasik   Data: 2019-12-03, 05:11:22               

Witam. To ja choleryk. Wybuchowy charakter, z byle pierdół robi awantury, nie kontroluje emocji i wypowiadanych słów. Raniac przy tym najbliższych.
Napewno miało na to wpływ dzieciństwo. Znerwicowana, nie panującą nad emocjami matka potrafiła mówić takie rzeczy, których dziecko nie powinno słuchać. Nadal miewa takie stany jednak od wielu lat już z nią nie mieszkam, a będąc u nich w odwiedzinach nadal zastanawiam się czy za chwilę nie wybuchnie i świadkami tego będzie moja żona i syn. Przy którym sam jak wiem, że zaraz wybuchne staram się kontrolować bo nie chce mu fundowac dzieciństwa jakie sam miałem. Cierpi na tym żona i wiem, że czasami ma mnie już dość.
Miewam stany depresyjne, nie widzę sensu w życiu. Czy to depresja? Nie mam problemu z motywacja, trenuje regularnie, głównie biegam i to mnie uspokaja. Ale wystarczy byle pierdola by wyprowadzić mnie z równowagi.
Jak sobie pomóc? Już czasami brak sił do walki by zmienić coś w tym życiu, bo po chwilach w których wydaje mi się, że panuje nad sobą przychodzą znowu gorsze dni i te stany.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku
  • Choleryk - AndrzejBlasik, 2019-12-03, 05:11:22