Forum dyskusyjne

RE: Całkowita zmiana charakteru pod wpływem kobiety

Autor: serpiko   Data: 2019-10-31, 10:36:34               

Mam ponad 40 lat. Zanim poznałam męża miałam innych chłopaków, w których zakochiwałam się. Niektórzy porzucili mnie, niektórych porzuciłam ja. Ale nie nazwałabym tego zgliszczami, przynajmniej nie takimi jakie powstają gdy jest rodzina, czy dziecko. Bo ja nie założyłam z nimi rodziny, nie zrobiłam im dziecka i nie zawracałam im głowy 15 lat. Mimo początkowej euforii i zakochania, te uczucia mijały i związek się kończył. Związek 15 letni to coś innego. Skoro zdecydowałam się z kimś być tyle lat, założyć z nim rodzinę i mieć z nim dziecko to znaczy, że to z mojej strony miłość a nie zakochanie. I nie rozumiem co do tego ma mój charakterek. Większość ludzi przeżywa różne związki zanim zdecyduje się założyć z kimś rodzinę i przeżyć z nim wiele lat.
Teraz już mówisz trochę inaczej. Udoskonalić charakter a zmienić go dla kogoś to zupełnie dwie różne sprawy.
Taka zmiana jaką prezentuje mój mąż to jest zwykłe oszustwo. Bo oznacza, że 15 lat żył niezgodnie ze swoimi przekonaniami i udawał kogoś innego, a dziś na dodatek wini za to mnie.
Ale gdzie nie czujesz złości? Przez internet? Bo nie piszę kapslokiem? Skąd wiesz, że nie czuję? Mijają 3 miesiące a ja dopiero jestem w stanie cokolwiek napisać więc nie mów mi co ja czuję. O złości piszę na innym forum. Tu interesuje mnie coś innego więc o tym piszę.
PS. Nie załączam żadnych linków do filmów. Jak chcesz go obejrzeć to po prostu sobie go kup. Tak jak ja.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku