Forum dyskusyjne

RE: Czy isc na studia?

Autor: MrSpock1   Data: 2019-06-14, 08:05:21               

Przed podjęciem studiów na danym kierunku przejdź się (i to jak najszybciej bo już się rok akademicki kończy) po korytarzu i zapytaj studentów tego kierunku ile mają stron A4 do nauczenia do sesji w sumie na pamięć ze wszystkich przedmiotów. Nawet przy słabej pamięci dasz rade nauczyć się 40 stron, jak będziesz się uczył trzy tygodnie przed sesją po kilka godzin dziennie. Przy moim uszkodzeniu pamięci muszę się uczyć jednej strony cztery godziny żeby ją zapamiętać i daję sobie radę na egzaminach. Mamy najwyżej 30 stron do sesji.

Poza tym warto studiować nawet dla samego stypendium. Dostaniesz prawdopodobnie co najmniej 1200 zł miesięcznie stypendium. Nie dają go tylko na wakacjach. Jak wylecisz to się nic nie stanie jeśli to będzie po drugim semestrze. Wtedy startujesz na inny kierunek i tak możesz w nieskończoność dostawać stypendium jeśli tylko się dostaniesz. Za każdym razem będziesz dostawał stypendium do ukończenia licencjatu a jeśli pójdziesz na studia drugiego stopnia na tym samym kierunku, to dalej dostajesz stypendium. Nie dostaniesz go dopiero wtedy gdy masz ukończone studia magisterskie a chciałbyś dalej studiować.

Jak pójdziesz na studia, to ci się zmniejszą objawy choroby tak, że będziesz mógł całkiem przerwać branie tych psychotropów które w ogóle nie lecza choroby tylko mają ciebie zrobić nieprzytomnym żebyś się nie denerwował.

Co do seksu, sprawa została ustalona. Nie myśl o żadnym seksie bo w ten sposób całkowicie zniszczysz sobie system nerwowy.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku