Forum dyskusyjne

RE: Czy isc na studia?

Autor: MrSpock1   Data: 2019-06-13, 16:52:07               

Posłuchaj mnie bardzo uważnie bo ja mam więcej niż 40 lat i bardzo duże doświadczenie życiowe. Przemyślenia wymagały ode mnie kilku lat.

Możesz chodzić z dziewczyną i może być uczucie między wami ale =>bez seksu<= bo to ciebie wykończy!!!! Jak jesteś uzależniony od seksu to lepiej to lecz. Czasem trzeba brać androcur przez kilka lat. Jak mnie nie posłuchasz to po kilku latach wylądujesz w ciężkiej depresji w sytuacji nieodwracalnej.

Na pewno nie można kierować się wyglądem bo praktyka wykazuje że im ładniejsza tym głupsza. Poza tym skąd przypuszczenie że na studiach poznasz dziewczynę? Dziewczyny na studiach nie są takie szybkie do bliskich relacji. Nie jest dobrze szukać w tej samej klasie bo jak się nie uda to będzie przykro bo musisz dalej się spotykać na zajęciach. Większość z nich ma około 18 lat i nie nadają się do żadnej rozmowy. Są złośliwe i mają zaburzenia psychiczne. Spotkałem się z idiotycznym twierdzeniem że kłótnie to jest normalna rzecz. To nie jest normalna rzecz. Pierwsza kłótnia i trzeba się rozstać albo wylądujesz w szpitalu. Z moich obserwacji wynika że nasza klasa na uczelni która ma około 15 dziewczyn, nie ma żadnej normalnej. Ani jedna z nich nie nadaje się nawet do tego żeby z nią pospacerować po korytarzu bo mają zaburzenia psychiczne co zresztą wyszło na teście organizowanym przez prowadzącą zajęcia. Być może powodem jest to, że kierunek jest łatwy a na taki kierunek idą najgorsi idioci, którzy nie potrafią się zachować. Na zajęciach ktoś rzucił piłkę i dziewczyny sobie tą piłkę odbijały pod sufitem zamiast wykonywać ćwiczenie na komputerze. Potem nastąpił głupi chichot który trwał kilka minut i musiałem się przesiąść do pierwszej ławki bo tego nie wytrzymałem. Ich zachowanie jest jak w wieku 12 lat. Dziewczyna na poziomie może uznać że nie chce z tobą nawet rozmawiać bo stwierdzi że masz zaburzenia. Trochę mądrzejsze są na tak trudnych kierunkach, że nie dałbyś rady zaliczyć egzaminów.

Jak masz skończone 26 lat, rodzice nie mają obowiązku prawnego ciebie utrzymywać i ich dochody nie liczą się razem z twoimi dochodami i dostaniesz co najmniej 500 złotych stypendium socjalnego jeśli twoje dochody nie przekraczają 900 złotych po opodatkowaniu. Wystarczy złożyć oświadczenie że nie prowadzisz wspólnego gospodarstwa z rodzicami. Stypendium specjalne z orzeczeniem o niepełnosprawności wynoszą dla 3 grupy 300 do 400 złotych a dla drugiej grupy 600 do 800 złotych.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku