Forum dyskusyjne

RE: Chłopak sugeruje mi seks z innymi mężczyzną.

Autor: Kamelia20   Data: 2019-06-06, 15:14:51               

@fatum
Niby w którym miejscu próbowałam Cię zmienić? Jedynie stwierdziłam, żebyś sobie odpuścił ocenianie mojego związku po tym, że oglądamy porno. To ty oceniasz i wyciągasz jakieś daleko idące wnioski, o tym jakie to moje życie jest puste i moim jedynym celem jest seksualne zadowalanie faceta. W ani jednym miejscu Cię nie oceniłam, ani nie skrytykowałam Twojego światopoglądu, za to Ty dalej to robisz, rzucając wielkie hasła o egoizmie i braku empatii.

@Mirabelle
No właśnie sama nie wiem, co mam o tym myśleć. Naprawdę czuję się szczęśliwa tym związku, lubię nasze seksualne życie tak jak i to co się dzieje poza nim, mój chłopak naprawdę jest kochany, czuję, że o mnie dba i mu zależy, nie dał mi póki co żadnych innych powodów, żeby myśleć, że jest inaczej, dlatego nie podoba mi się to co tutaj niektórzy wypisują, nie zasłużył.

Ufam mu, im więcej o tym myślę, tym bardziej mam ochotę spróbować, chociaż z tym pisaniem, szczególnie że widzę, że jego to chyba naprawdę kręci, a z drugiej strony to chyba dla mnie za dużo, boję się, czy czegoś to nie zmieni między nami, za bardzo mi na nim zależy. Ja wiem jak takie układy potrafią się kończyć, ale podobno są też pary, u których to działa. No i tak zaczęłam się też zastanawiać, czy przypadkiem nie zacznie sugerować innych kobiet, a ja tego nie chcę, teraz mówi, że nie chce, ale w sumie to sama już nie wiem.

Ambiwalencja będzie dobrym określeniem, z jednej strony chcę, a z drugiej nie. Nie wiem czy to dobry pomysł, może faktycznie się trochę zagalopowaliśmy z tym wszystkim.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku