Forum dyskusyjne

RE: Presja, frustracja, lęk, bezradność.

Autor: Milan9053   Data: 2019-06-05, 05:34:28               

Czuję na sobie ogromną presję związana nie mal ze wszystkim co mnie otacza. Począwszy od finansów do oczekiwań ze strony innych osób, co do tego jaki jestem, jak funkcjonuje.
Cały czas huczą mi myśli, o tym co jeszcze powinienem zrobić, czego nie zrobiłem- czytaj zawalilem. Nie potrafię wyluzować, odpuścić, jakoś wszystkiego przeorganizować i poukładać. Tak jakby odebrało mi spokojne, racjonalne myślenie i nastawienie, które mnie charakteryzowało. Nie potrafię odpocząć ani psychicznie ani fizycznie. Ciągle atakują mnie te niewidzialne bodźce,a ja nie mam pomysłu jak się z tego wydostać.
Jestem świadomy kilku swoich wad, czy nie przepracowanych w sobie problemów, które mogą mieć na to wpływ.... Ale co raz gorzej mi z tym samemu. Nigdy się nie zaliłem, nie opowiadałem o tym, co u mnie nie tak. Wszystko trzymałem w sobie, powtarzając w myślach, że sam dam radę.
Już dawno w ogóle nic nikomu nie mówiłem.
Stanąłem ze wszystkim w miejscu, z całym życiem i swoim rozwojem, odkładam z dnia na dzień wszystkie sprawy, żeby mieć chwilę " udawanego spokoju".
Odnośnie tego, co ciągnie się we mnie od dwóch lat, mogę powiedzieć że jest odrobine lepiej ale w dalszym ciągu nie potrafię się od tego uwolnić. Ale to temat, który ciężko jest zobrazować w kilku zdaniach.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku