Forum dyskusyjne

RE: Narcyzm plaga zachodniego spoleczenstwa

Autor: JacekMacek   Data: 2019-06-05, 18:44:38               

propaguję wiedzę znaną z teorii, że psychoterapia jest mniej skuteczna niż się wydaje. Tak w teorii wyglądają badania nad jej skutecznością.

Druga sprawa to rosnąca lawinowo ilość zaburzeń. Czemu one lawinowo nie maleją? Przecież to nie logiczne. Jak wymyślono leki na cukrzycę to drastycznie spadła przypadków śmiertelnych tej choroby. Sukces.

wymyślono psychoterapię i mamy coraz więcej ludzi z problemami? Wymyślono jak wychowywać dzieci i mamy dzieci w coraz gorszym stanie? Jacy nieletni trafiają do szpitali? 70% z nich to nie są ofiary przemocy, czy patologii. 70% z nich to ofiary "nie wychowywania" a raczej wychowywania "rób co chcesz" i realizuj swoje dziecięce potrzeby. Niestety ale taki dzieciak, nie potrafi nad sobą potem panować i tym samym funkcjonować z rówieśnikami. Jest odrzucany, agresywny i wszystko się sypie...

Teraz w szpitalach jest wiecej dzieciaków właśnie takich. Pośrednich ofiar lęku rodziców, zmiany paradygmatu wychowania...niż jeszcze 30 lat temu było zaburzeń spowodowanych przemocą.

Jaka organizacja zajmująca się zdrowiem dzieci zajmuje się ową sprawą? Żadna. Za to wszystykie mają programy, które bronią dzieci przed przemocą rodzica. Będa mieć tak dużo, aż liczba dzieciaków w szpitalach bez chorób, ale za to z zaburzenieami charakteru wzrosęnie jeszcze 3 krotnie? A potem 5 krotnie?

Ostatnio jedna z tych organizacji ogłosiła wyniki badań. 10% dziewczyn ma za sobą próbę samobójczą do 18-ki!! Gdyby to potraktować poważnie, to wyjdzie że do 50-ki to każda Polka ma za sobą taką próbę, albo myśli o niej, albo ma depresję...To są absurdy, które potwornie źle wpływają na rodziców. Po prostu ich przerażają na śierć i to nie jest nic dobrego...ale owa fundacja uważa, że ogłaszanie takich absurdalnych wyników jest dobre. Bo biją na alarm. A tylko przypadkowo, akurat w tym samym czasie, mówią o problemach finansowych i proszą o wpłaty. Tak to działa...

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku