Forum dyskusyjne

RE: Jak myślicie, jakie zamiary ma ten chlopak?

Autor: feelka   Data: 2018-07-17, 10:24:27               

Tak mniej więcej wyglądał mój szkolny pamiętnik :)

Ładne, ale lepiej by nie przeszło na całe życie.
Bo pamiętnik sugeruje życie "w głowie", domysłami, przewidywaniami, analizami, wspomnieniami, wczuwaniem się (i nie myślę tylko o kwestiach damsko-męskich). Na Twoim etapie to fajne i potrzebne, pewnie rozwojowe. Pod warunkiem , że nie stanie się stylem życia. Bo sama widzisz, że najważniejsze to i tak "zaprosić go czy nie zaprosić?" :), zapytać "lubisz mnie czy nie" i "jakie masz zamiary?"... :))

Dziewczyny bardziej praktyczne nie dumają nad tym miesiącami i nie robią chyba analiz psychologicznych, tylko ...zapraszają? I samo się rozstrzyga: "randka" nieudana, to zapominają; rozglądają się za następnym kandydatem do zaproszenia - sprawdzenia. ?

Oszczędzają czas; do tego chyba zmierzam. I oszczędzają miejsce w głowie na myśli "praktyczne", dotyczące tu i teraz. Choć też ryzykują - odrzucenia. Nie boją się odrzucenia?

Ale Tobie się jeszcze nie spieszy :) więc powodzenia.
Jakie zamiary ma chłopak? chyba dobre, ale chyba nieokreślone; jak to chłopak w tym wieku. Mówisz "sprawdzam.." i idziesz dalej ;) Albo miło kontestujesz niespiesznie jeszcze rok...

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku