Forum dyskusyjne

Mój facet jest gejem?!

Autor: monstera   Data: 2018-01-12, 12:07:12               

Uważałam się za rozsądną i ostrożną osobę, mam swoje lata, a wpadłam w bagno i nie wiem co robić... 20 m-cy temu poznałam chłopaka. Jest między nami duża różnica wieku ja 36 on 22. Na początku było super. Pierwszy facet, który nie bał się mnie kochać, doceniał, adorował, był czuły itd. Mieszkamy ze sobą od roku i od tego czasu zaczął się mój koszmar.
1. On nie chce pracować. W ciągu tego roku przepracował może z 3,4 m-ce i każdy w innym miejscu. Jeśli już uda mu się gdzieś zatrudnić to po kilku dniach chodzenia po prostu przestaje. Nie chce w ogóle o tym rozmawiać. Twierdzi, że boi się ludzi, życia i inne farmazony. Ja utrzymuję nas obu z niecałych 2000zł.
2. Robiąc coś na komputerze zobaczyłam, że ma otwartego messengera i skusiło mnie by zajrzeć. To był pierwszy "zawał" Okazało się, że on regularnie pisze ze swoją byłą dziewczyną. Ale najgorsze jest to o czym. Piszą o seksie, o tym jak mu było dobrze z nią i jej z nim, że by nadal "ją ..." Wszystko w niewybrednych słowach. Ona wysyła mu co jakiś czas wulgarne, nagie zdjęcia swoje. Dla niego nie ma w tym żadnego problemu. "Nie możesz mu zakazać kontaktu z byłą".
3. Przejrzałam komputer dokładniej i świat stanął w miejscu, a później runął z hukiem w dół. Okazało się, że ma pozakładane konta na chyba wszystkich możliwych portalach randkowych i erotycznych, ma zdjęcia i prowadzi regularne rozmowy i flirty. To był drugi "zawał"
4. Zaczęłam drążyć w internecie dalej ze strachu i okazało się, że ma konta również na portalach dla gejów!! Ma założone osobne konto e-mail do tego: "mlodygej@". Wystawia ogłoszenia typu "zrobię loda", "glory hole" itp. Pisze z facetami. Umawia się na spotkania (choć twierdzi, że do nich nie dochodzi) Pisze tam, że już miał kontakty z facetami i od kiedy podobają mu się faceci. Gdy to wszystko czytam to serce staje a włosy wypadają.
W trakcie rozmów z nim, twierdzi, że nie zdradza mnie, że kłamie na tych portalach, pisze bo to taka rozrywka, ze nie jest gejem. A to co robi to tak tylko. I nic mi do tego. Zastanawiam się czy On faktycznie jest gejem.. Po każdej kłótni zmienia tylko swoje konta na inne loginy i robi to samo. Nie chce pracować a w tym czasie robi takie rzeczy. Jestem już wykończona i zgnębiona. Nie wiem co mam robić. Gdy chcę rozmawiać to on jest agresywny, krzyczy, wulgarnie się do mnie odnosi, wyzywa przekleństwami. Najlepiej byłoby się rozstać ale... Poza tym boję się przeprowadzki i szukania nowego mieszkania. Wiem, że jestem idiotką, ale tchórzliwą idiotką. Nie poznaję się całkowicie. To nie jestem ja przy nim. Gardzę nim i gardzę sobą. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam. A życie nigdy mnie nie rozpieszczał zawsze pod górkę...
Czy ktoś coś poradzi, doradzi? Czy ktoś ma podobne doświadczenie?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku