Forum dyskusyjne

Co mi jest?

Autor: jacus1234   Data: 2017-10-12, 00:31:27               

Witam opisze wam mój problem. Jestem Dość nieśmiałym i cichym a zarazem spokojnym facetem, mam 22 lata. Nie wiem co jest ze mną nie tak, próbuję znależć swoją miłość ale zawsze wychodzi mi to fiaskiem. Od ponad 4 lat siedze na portalach randkowych chyba mam na 5 stronach profile.(badoo, sympatia itp) Przez ten czas udało mi się spotkać z 3 dziewczynami, gdzie z dwoma zakończyło się na 1 spotkaniu, a z pozostałą miałem znajomość 2 msc i koniec. Na tych portalach bardzo ciężko jest namowić na spotkanie. Dziewczyny dostają tam różne propozycje sexualne, i każdego faceta traktują że chodzi mu o to samo. Jak mi udaje się porozmawiac z dziewczynami, to kończy się to albo paroma wiadomościami, albo wcale nie odpisują. Próbowałem różnie, zwracać na jakieś zdjęcie żeby opisała, co lubi, zainteresowania, nie raz z góry mówię kawa,kino. Ciągle tylko ja im zadaję pytania w kółko a one nic nie prowadzą rozmowy nic nie zadają żadnych pytań? Tak jakbym nie wiedział jak doprowadzić do spotkania żeby się dziewczyna zgodziła może wtedy lepiej rozmowa by sie potoczyła. Ponadto szukam też w klubach, ale z racji mojej nieśmiałości mam problem do zagadania a jak mi się uda to mi dziewczyna odpowie i koniec cisza. Na parkecie jak uda mi się zatańczyć z dziewczyną to chwile zatańczy ze mną i pójdzie bez słowa albo powie na ucho że dziękuję za taniec i sobie pójdzie.
Na ulicy, gdzieś w sklepie, na basenie zobacze dziewczyne która mi się spodoba ale do niej nie zagadam, po prostu oblatuję mnie strach, myśl ona pewnie kogoś ma, że tak od razu spytam się o numer, imię nazwisko, przecież mi nie da .
W nowych towarzystwach Jestem taki małomówny cichy, że lubię jak ktoś mnie ciągnie za język mnie zapytuje itp. W towarzystwie nie jestem wesołą duszą która opowiada kawały itp mają mnie przeważnie za poważnego gościa, raz dziewczyna mi powiedziała że mam mine na twarzy jakby mnie ze skóry obdzierali. Brzydalem nie jestem z wyglądu.

Co do portali randkowych są tam ciągle te same twarze, jak się pojawi jakaś nowa ładna dziewczyna to nieraz w przeciągu tygodnia usuwa konto. Ktoś mi kiedyś powiedział że tam trafiają osoby którym coś dolega są albo brzydcy wredni nieśmiali itp. i nikt ich nie chce.
Co do mojego przypadku nie wiem czy to wynik mojej cholernej nieśmiałości, czy może otacza mnie lekka fobia społeczna, strach przed poznawaniem nowych ludzi? Myślałem nad wizytą u psychologa, terapia, ale czy to coś da? Jak sądzicie?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku