Forum dyskusyjne

RE: Feminizm, niezależność, partnerstwo...c.d.

Autor: Tuluzka   Data: 2019-01-26, 18:08:16               

"P.S. Tuluzka nie udawaj,że Ciebie nie ma.Zobacz ten film i sprawisz przyjemność Jasperkowi,Twojemu,dawnemu Oblubieńcowi.-:)*Pamiętasz jeszcze te czasy?"


Hehehe Fati ubawiłas mnie:))) Serio sądzisz ,że bez tego forum nie mozna żyć ?
No tak, dla niektórych to awykonalne ;(

Film widziałam już dawno. Myślę także,że Jasperek dawno juz nie jest zainteresowany robieniem mu przyjemności, przynajmniej nie przeze mnie ;)))

Ale niech tam,moze to zniesie ;)

Z tego co pamiętam film w niektórych aspektach mocno przejaskrawiony,a w innych oddaje rzeczywistość .

Z pierwszej ręki wiem,że to jest poważny problem dla facetów, zwłaszcza tych zza wielkiej wody .W Ameryce Półn prawo chociaż "tworzone przez mężczyzn", naprawdę działa przeciwko nim(a juz na pewno przeciwko ich walletom ;))) U nas można zaobserwować podobną tendencję. Nie wiem jaki wpływ na to miało lobby feministyczne(bardzo głośne w tamtejszych mediach ;) Myślę ,że paradoksalnie sprawiła to rządowa polityka prorodzinna, ale przeciętny facet nie jest w ciemię bity i coraz więcej tych Waletów/kawalerów (także tych z odzysku;) pod egidą migtawn, nie piszących się na płacenie słonych alimentów na byłe żony do konca swoich dni.
Niektórzy sądzą ,że kobiety same sobie podcinają tę gałąź na której siedzą,bo to stoi w sprzeczności z ich naturalnym dążeniem do prokreacji:(ech temat rzeka ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku