Forum dyskusyjne

RE: :)

Autor: Devi91   Data: 2016-05-08, 18:16:34               

Dokładnie... popracuj nad sobą dla siebie a nie dla kogoś. Piszesz o byciu puzzlem w układance do której nie chcesz należeć, ale jak nazwałbyś tą układankę i kto jest puzzlami? Czy czasem puzzlami nie są studenci a układanką relacje ze studentami?

Szkoda czasu na obwinianie kogoś innego niż samego siebie. Innych nie zmienisz, siebie owszem. Ironicznie "idioci" których masz za nic, byli w stanie doprowadzić Cię do aktualnego stanu. Serio byle kto może mieć wpływ na Twoje życie? Na początek ustal jakim człowiekiem chcesz być, nienawiść do kogokolwiek tylko przeszkadza Ci w znalezieniu swojego miejsca na Ziemi. Nie masz obowiązku wybaczać, ale kumulując gniew sam sobie robisz krzywdę.

Jesteś człowiekiem i masz prawo wyboru, ale nie jesteś też nadczłowiekiem by kobieta nie mogła odrzucić. Dowiedz się czego oczekuje byś mógł oczekiwać. Znajdź równowagę.

Cały czas mówisz o ludziach ze studiów i ich przyjaciołach. Rozszerz troche horyzonty bo na nich się świat nie kończy. Za bardzo ograniczasz świat do studentów z okolic

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku