Forum dyskusyjne

obojętność w zwiazku i obwinianie drugiej osoby

Autor: syncmaster   Data: 2014-10-25, 15:32:30               

Jestem w związku kilka miesięcy i od kilku tygodni jest źle. 


Spotykamy się kilka razy w tygodniu, przytulam ją, całuje, nie sprzeczam się. Dalej to robię pomimo tego, że ona żadnych z tych rzeczy nie okazuje. Przytylila mnie sama z własnej woli tylko na początku związku, nigdy nie pocałowa ła spontanicznie, nie pozwala się pocałować na mieście, przytulić itp a mimo tego zarzuca mi, że nie traktuję ją jak kobietę, która kocham, na której mi zależy. Próbowałem z nią rozmawiać o tym, że daję, ale nie dostaje nic w zamian ale kończy się sprzeczką. 


W ostatnich tygodniach nawet kontakt się urywa. Dziewczyna ma 20, zarabia ale nie stac ją na telefon do mnie czy sms (tylko do mnie, bo przy mnie odpisuje do znajomych i dzwoni). Przyjeżdża do mojego miasta na weekend na uczelnię i woli po 20. Wracać do domu by drugiego dnia wstać o 4 na autobus niż zostać u mnie z powodu "koleżanka jeździ ze mną busem"


Zarzuca mi że związek jest dziecinny, bo jak nie można się nie interesować druga osoba. Prawda jest taka, że mówię jej wszystko, pytam o zdanie o opinie jak np. Chcę startować gdzieś, albo wyjechać i zawsze słyszę "to jedz, to idź, co mi do tego". Powiedziała, że jesteśmy dorośli i robimy co chcemy. Ma gdzieś ze sprawy o które ją pytam moga zdecydować o naszym związku (np propozycja pracy kilkaset kilometrów dalej). 


Czuję jej wielką obojętność i jednocześnie ciągle zarzuty, że robię coś nie tak, że źle traktuję itp. 


Nie wiem czy to ja jestem winny czy oboje, ale zastanawiam się i to poważne nad zakończeniem tego związki i nie wiem czy działam pod wpływem emocji

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku