Forum dyskusyjne

brak odpowiedzi od nieznajomego

Autor: foxy2305   Data: 2012-08-09, 22:37:38               

Witam, pracuję w sklepie jako kasjerka i dziennie przychodzi wielu klientów płacić za zakupy, ale od kilku miesięcy podoba mi się jeden chłopak czyli od pażdziernika 2011 roku.
On przychodzi na zakupy raczej rzadko, raz na miesiąc lub na dwa miesiące. W marcu 2012r gdy zobaczyłam go na zakupach poczułam jak mi brakuje tchu i ogarnęło mnie ciepło, ale oprócz kwoty do zapłaty to nie mogłam nic z siebie wydusić, dodam jeszcze, że cała się trzęsłam jak przed egzaminem. Z natury jestem nieśmiała i dlatego tak reaguje na nowe znajomości. Na pierwszy krok odwagi i po namowach koleżanek z pracy odważyłam się teraz 24 lipca wtorek wysłałam mu wiadomość przez facebooka, że mi się podoba i że chciałam bym go poznać. W pracy koleżanka mówiła, że on był w czwartek w tym samym czasie kiedy ja byłam na przerwie i od tamtej pory czyli od 26 lipca do dzisiaj 9 sierpnia go nie widziałam, ani nie odpisał na maila.
Dlaczego nie odpowiada, nie wiem czy pisać drugą wiadomość, bo idę na urlop od połowy sierpnia, nie wyjeżdżam. Myślałam nawet czy mu nie podać numeru telefonu, ale skoro nie odpowiada na maila to tym bardziej nie zadzwoni, a może się wstydzi? Nie wiem co robić, czy mógłby mi ktoś doradzić z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku